PROGRAM OBOZU:

27.09.2015 –  niedziela – przejazd na trasie- Mińsk Mazowiecki –  Lublin ( zwiedzanie obozu koncentracyjnego na Majdanku)- Harasiuki, zakwaterowanie, obiadokolacja.

28.09.2015 – poniedziałek – śniadanie12 Prac Herkulesa – jest to szereg konkurencji o charakterze siłowo-umysłowym, w którym uczestnicy zostają podzieleni na 10-12 osobowe zespoły rywalizujące w różnych konkurencjach. Projekt ten zmusza uczestników do kreatywnego podejścia do różnych konkurencji, generowania pomysłów oraz formowania ich w konkretne rozwiązania. Często zamiast siły będzie liczył się spryt i inteligencja całego zespołu, obiad
Paintball – dwie lub więcej drużyn walczą ze sobą strzelając kulkami z farbą przy pomocy pneumatycznych karabinków. Zabawa może być oparta na wielu różnych scenariuszach, kolacjadyskoteka

29.09.2015 – wtorek – śniadanie– wyjazd do Janowa Lubelskiego– Park Linowy – jeden z największych parków linowych w Polsce – system przeszkód linowych o długości ok. 150 metrów zainstalowanych na drzewach, który pozwala uczestnikom sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną, lęk wysokości, koncentrację. Uczestnicy zostają zabezpieczeni profesjonalnym sprzętem alpinistycznym i są asekurowani przez instruktora. Wspaniała zabawa – Wieża ze skrzynek – konkurencja polega na ułożeniu jak najwyższej wieży ze skrzynek i równoległym wchodzeniu po nich do góry. Uczestnicy przez cały czas są asekurowani przez instruktora. Głównym celem tej zabawy jest: sprawdzenie zmysłu równowagi, sprawności, lęku wysokości, dokładności – obiad – Wyprawa samochodami terenowymi po leśnych bezdrożach. Podczas wyprawy pokonywanie mokradeł, wzniesień, wydm i wielu innych przeszkód terenowych. Uczestnicy będą musieli samodzielnie wypychać zakopane samochody. Jeżeli dopisze szczęście spotkamy również bobrowe żeremia. Dmuchana ścianka wspinaczkowa –zabawa, która daje uczestnikom możliwość sprawdzenia się podczas wspinaczki. Do wyboru są cztery drogi wspinaczkowe o różnym stopniu trudności. Istnieje możliwość rozstawienia ścianki praktycznie w każdym miejscu. Powrót do Harasiuków  kolacja – Nocne podchody -Głównym zadaniem zajęć prowadzonych w nocy jest przezwyciężenie strachu uczestników przed ciemnościami, połączone z dobrą, bezpieczną zabawą. Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 20-osobowych plus instruktor i wychowawca. Każda grupa wyposażona zostanie w latarkę oraz ma możliwość korzystanie z łączności radiowej. Zadaniem uczestników jest odnalezienie ukrytego skarbu.

30.09.2015 – środa – śniadanie i wykwaterowanie, przejazd na trasie Harasiuki – Lublin ( zwiedzanie zamku i starego miasta) – Mińsk Mazowiecki

ZESPÓŁ SZKÓŁ AGROTECHNICZNYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Obóz Integracyjny Klas Pierwszych

PROGRAM OBOZU, INFORMACJE PRAKTYCZNE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Kotlina Sandomierska

       27.09.2015 – 30.09.2015

INFORMACJE:

Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy „Mono Tennis Camp”  w Harasiukach.  Pokoje: 3-6 – osobowe z łazienkami. Na miejscu jadalnia, sala gimnastyczna, sala dyskotekowa, boiska sportowe. Adres strony  www.mono.com.pl

Koszt obozu: 370 zł. Obejmuje noclegi, całodzienne wyżywienie, wszystkie atrakcje, opiekę wykwalifikowanych instruktorów, przejazd autokarem.

Zbiórka uczestników – 27.09.2015 (niedziela) godz. 7.30 r. przed dworcem PKP w Mińsku Maz. Wyjazd o godz. 8.00.

Dokumenty: legitymacja szkolna, dowód osobisty, książeczka zdrowia.

Wszelkich WIĄŻĄCYCH informacji dotyczących obozu udziela wyłącznie kierownictwo obozu.

Kadra obozu: 

 • Monika Perkowska – kierownik obozu, nauczycielka
 • Jolanta Kulisz – zastępca kierownika, nauczycielka
 • Jolanta Piskorz –  nauczyciel, wychowawca kl. I TŻiUG A
 • Karol Czmoch – nauczyciel, wychowawca kl. I TŻiUG B
 • Marcin Pilipczuk – nauczyciel wychowawca  kl. I KL
 • Renata Kamińska- Kokot – nauczycielka, wychowawca kl. I TH
 • Dorota Kukawska– nauczycielka, wychowawca kl. I TTŻ/TAK
 • Beata Domagała – nauczycielka, wychowawca kl I ZK
 • Leszek Olszewski  – nauczyciel, opiekun
 • Agnieszka Korczyk – nauczycielka, opiekun
 • Iwona Kowalczuk– Bekiesza – wicedyrektor

Uwaga: Opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności za telefony komórkowe, karty płatnicze i inne cenne przedmioty posiadane przez uczestników.

Kieszonkowe – wg uznania rodziców.

Co zabrać na obóz:

ZESTAW OBOWIĄZKOWY:

 1. Należy spakować się w plecak lub torbę podróżną. Prowiant na drogę pakujemy w mały podręczny plecak.
 2. Prowiant na drogę: soki, herbata, napoje niegazowane! Stosowna ilość kanapek, owoce (jabłka). Osoby mające problem z jazdą autokarem powinny przed wyjazdem zażyć aviomarin.
 3. Sprzęt podręczny: długopis, ołówek, zeszyt szesnastokartkowy, taśma samoprzylepna, chusteczki higieniczne.
 4. Higiena: szampon, mydło, jeden duży ręcznik, mały ręcznik, pasta i szczoteczka do zębów, inne środki higieny osobistej.
 1. Ubranie: Obuwie –obowiązkowe dwie pary obuwia sportowego!!!!!!! Szpilki i wszelkiego rodzaju obuwie na obcasach niemile widziane! J Klapki pod prysznic, bluzy z długim rękawem, długie spodnie, kurtka, coś przeciwdeszczowego (nie parasol) ubranie sportowe, turystyczne, piżama.
 2. Kosmetyki: Nie więcej niż 10 kg.

Jak przeżyć obóz?

Jeżeli zastosujesz się do tych rad jest szansa, że wrócisz z obozu i psychoanalityk nie będzie potrzebny.

 1. Kierownictwo obozu ma zawsze rację
 2. Jeśli nie ma racji – patrz punkt 1.
 3. Nie drażnić dzikich zwierząt i wychowawców
 4. Nie spożywać substancji posiadających w swej budowie grupę OH
 5. Regularnie korzystać z prysznica – to taka rurka z sitkiem, z którego leci woda
 6. Pamiętać, że skarpetki już po jednym dniu są równie skuteczną bronią co pistolet
 7. Zapomnieć o szkole
 8. Cieszyć się życiem do utraty przytomności