Wyniki Konkursu na najciekawsze ozdoby wielkanocne

Uczniowie ZSA licznie przystąpili do ogłoszonego konkursu na ozdoby wielkanocne. Nauczyciele języków obcych oraz panie katechetki przez ponad miesiąc przyjmowali własnoręcznie przygotowane dzieła, wykonane dowolną techniką. Panie bibliotekarki Anna Szostak i Jadwiga Sabak przez wiele dni z przyjemnością pakowały dostarczone do biblioteki ozdoby w celofan, dbając tym samym nie tylko o ich zabezpieczenie, ale i o podwyższenie estetyki prac. Panie zadbały także o promocję szkoły, dołączając do ozdób dane kreatywnych twórców i informację o kierunku kształcenia.  Kreatywność, staranność oraz ilość prac (102 ozdoby!!!) zachwyciła nie tylko nauczycieli i Jury konkursu, ale i przedstawicieli Stowarzyszenia Możesz więcej, którzy przekazali nagrody rzeczowe dla autorów najciekawszych i najstaranniejszych prac. Wszystkie ozdoby wielkanocne zostały przekazane Stowarzyszeniu celem sprzedaży na przedświątecznych jarmarkach. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na potrzeby dzieci niepełnosprawnych, realizacja których wpisana jest w misję danego Stowarzyszenia.

Jury w składzie:  p. Teresa Dawydko, p. Ewa Grochal, p. Jolanta Piskorz, p. Wioletta Stankiewicz, p. Rafał Skrzeczyński przyznali następujące wyróżnienia:

  • I miejsce – URSZULA LEWANDOWSKA, 2 tak

  • II miejsce – KINGA GOŹDZIKOWSKA, 3 tkl

  • III miejsce – KINGA ZGÓDKA, 2 tżiug

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom za udział w konkursie i przede wszystkim za Waszą wrażliwość i otwarcie na potrzeby osób niepełnosprawnych!